Nepřehlédněte:   Akční nabídka na stomatologické soupravy značky

 STOMADENT

Akce PRAGODENT 2016


!!! NOVINKA !!!

Horkovzdušný sterilizátor

MEMMERT SF 55
Vítejte na stránkách společnosti Medical Trade s.r.o.

Společnost Medical Trade, s.r.o. dodává kompletní vybavení stomatologických ordinací. Jsme výhradními dodavateli stomatologických souprav a křesel značky STOMADENT a separátorů amalgámu značky SKANTECH. Naše společnost také dodává dentální křesla a sedačky od firmy Tecnodent. Dále jsme jedním z autorizovaných dodavatelů bezolejových kompresorů, odsávaček a sušičů vzduchu od společnosti Ekom.

V naší nabídce dále naleznete široký sortiment rotačního nářadí - turbínové a mikromotorické násadce, 3F stříkačky, mikromotory, odstraňovače zubního kamene a další nástroje. Též dodáváme RTG, RVG, intraorální kamery, vytvrzovací lampy, autoklávy, destilační přistroje, svářečky sterilních obalů a další příslušenství. Z ordinačního nábytku nabízíme asistenční stolky.

Poskytujeme leasing a úvěr.

Společnost Medical Trade, s.r.o. působí na trhu již 17 let.

Zastoupení značek:

BIEN-AIR, CATTANI, CHIRANA, CHIROTOR, DENTOIL, DR. SUNI, SUNICAN, DÜRR, EKOM, EURONDA, KAVO, KOVONAX,LM/AMDENT, METASYS, NSK, SKANTECH, STOMADENT, TECNODENT, W&H.

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší výstavní místnosti v sídle naší společnosti (viz. kontakt), kde si můžete exponáty v klidu prohlédnout a seznámit se s celým naším nabízeným sortimentem.

Jazyková verze

 

Vyhledávání
Odběr novinek
Přihlášení

Zapomenuté heslo