Nepřehlédněte:


   Akční nabídka na stomatologické soupravy značky

 STOMADENT

Akce PRAGODENT 2016


Novinky:Autokláv třídy B 
 FARO SK-07

 

Horkovzdušný sterilizátor MEMMERT SF 55
Vítejte na stránkách společnosti Medical Trade s.r.o.

Společnost Medical Trade, s.r.o. dodává kompletní vybavení stomatologických ordinací. Jsme výhradními dodavateli stomatologických souprav a křesel značky STOMADENT a separátorů amalgámu značky SKANTECH. Naše společnost také dodává dentální křesla a sedačky od firmy Tecnodent. Dále jsme jedním z autorizovaných dodavatelů bezolejových kompresorů, odsávaček a sušičů vzduchu od společnosti Ekom.

V naší nabídce dále naleznete široký sortiment rotačního nářadí - turbínové a mikromotorické násadce, 3F stříkačky, mikromotory, odstraňovače zubního kamene a další nástroje. Též dodáváme RTG, RVG, intraorální kamery, vytvrzovací lampy, autoklávy, destilační přistroje, svářečky sterilních obalů a další příslušenství. Z ordinačního nábytku nabízíme asistenční stolky.

Poskytujeme leasing a úvěr.

Společnost Medical Trade, s.r.o. působí na trhu již 17 let.

Zastoupení značek:

BIEN-AIR, CATTANI, CHIRANA, CHIROTOR, DENTOIL, DR. SUNI, SUNICAN, DÜRR, EKOM, EURONDA, FARO, KAVO, KOVONAX, LM(AMDENT), LUZZANI,  METASYS, NSK, SKANTECH, STOMADENT, TECNODENT, W&H.

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší výstavní místnosti v sídle naší společnosti (viz. kontakt), kde si můžete exponáty v klidu prohlédnout a seznámit se s celým naším nabízeným sortimentem.

Jazyková verze

 

Vyhledávání
Odběr novinek
Přihlášení

Zapomenuté heslo